Hattech s.r.o.

Hattech s.r.o. - autorizovaný dealer Husqvarna

Od roku 1959 navrhujeme kvalitné reťazové píly, ktoré vyhovejú vašim nárokom a zvládnu akúkoľvek prácu.

Píly Husqvarna sa vyznačujú vysokým výkonom, odolnosťou a spoľahlivosťou. Reťazová píla sa stane vašim nepostrádateľným pomocníkom, či už potrebujete pílu na rezanie palivového dreva na chalupe, prerezávanie stromov na záhrade alebo vysoko profesionálnu pílu na prácu v lese alebo starostlivosť o stromy.

Zoznámte sa s našou rozsiahlou ponukou a kúpte si ideálnu reťazovú pílu pre vaše potreby.


Profesionálne reťazové píly

Odolné, spoľahlivé píly s vysokým výkonom určené na celodenné použitie drevorubačmi a arboristami. Vyznačujú sa kompaktnou konštrukciou, prekvapivo nízkou hmotnosťou a veľkým počtom šikovných funkcií, ktoré zefektívnia vašu prácu.

pila Husqvarna
AIR INJECTION™ Zabránenie vstupu nečistôt. A môžete pracovať.
Husqvarna Air Injection™ je cenná funkcia, ktorá efektívne čistí vzduch skôr, ako sa dostane k motoru. Odstredením prichádzajúceho vzduchu odstraňuje v podstate všetok prach z pilín a ďalšie častice, čím udržuje filter bez usadenín. To umožňuje motoru ostať v činnosti oveľa dlhšie bez potreby čistenia filtra. Šetrí tiež motor pred zbytočným opotrebovaním, a zabezpečuje tak podstatne dlhšiu životnosť produktu.
MÚDRE FUNKCIE Všetko je o detailoch
Reťazové píly Husqvarna sú vybavené množstvom šikovných funkcií, vďaka ktorým sú ergonomickejšie pri manipulácii a ľahšie sa štartujú. Ich odolná konštrukcia spolu s bezpečnostnými prvkami sú bezkonkurenčné pre udržanie vás aj stroja v dobrom prevádzkovom stave.
AUTOTUNE™ Plný výkon motora za akýchkoľvek podmienok
S funkciou AutoTune™ môžete od svojho stroja Husqvarna vždy očakávať spoľahlivé štartovanie a maximálny výkon. Ide o automatickú funkciu, ktorá neustále dolaďuje zmes vzduchu a paliva, čím kompenzuje faktory, ako je vlhkosť, nadmorská výška, teplota, kvalita paliva a v neposlednom rade zanášanie vzduchového filtra. Váš motor pobeží perfektne - a už nikdy nemusíte znova nastavovať karburátor ručne.
Konštrukcia so zameraním na používateľa
Reťazové píly Husqvarna sú navrhnuté so zameraním na používateľa. To znamená silné zameranie na ovládateľnosť a ergonómiu. Nízke gyroskopické sily a vynikajúce rozloženie hmotnosti znamenajú menšie namáhanie používateľa aj ľahšiu manipuláciu.
Pozor, nadpisMotory X-Torq®

Motory X-Torq®

Motory Husqvarna X-Torq® poskytujú vynikajúcu účinnosť spaľovania bez kompromisov v oblasti výkonu alebo krútiaceho momentu. V každom cykle sa valec prepláchne čerstvým vzduchom predtým, ako do neho vstúpi zmes vzduchu a paliva, aby sa zabránilo zmiešaniu nespáleného paliva s výfukmi. To znižuje emisie o 75 % a šetrí palivo o 20 % v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi bez motora X-Torq®.

LOW VIB™

LOW VIB™

Vďaka účinnému tlmeniu vibrácií môžete pohodlne a efektívne pracovať dlhšiu dobu. Oddelením nádrže a rukoväte od motora a rezacieho zariadenia pomocou starostlivo vyladených antivibračných prvkov sa nám podarilo výrazne znížiť vibrácie na rukovätiach. To všetko pomáha šetriť vaše ruky a umožňuje vám zostať v bezpečí po dlhú dobu.

Smart Start®

Smart Start®

Motor a štartovacie zariadenia boli navrhnuté tak, aby motor štartoval rýchlo a s minimálnou námahou. Odpor štartovacej šnúry je znížený až o 40 %.

Reťazové píly Husqvarna
dokonalé v každom detaile

Úplne nové a vylepšené

Nové Husqvarna 560 XP® a 562 XP® Mark II sú založené na rovnakej osvedčenej filozofii dizajnu ako naše oceňované píly s objemom motora 50, 70 a 90 cm3. To znamená inovácie a vylepšenia, ktoré sa premietli do vysokého krútiaceho momentu motora a skutočne spoľahlivého výkonu.

Funkcie modelov Husqvarna 560 XP® a 562 XP® Mark II

Navrhnutý pre dlhú životnosť

Spoľahlivosť je kľúčová

Spoľahlivosť je kľúčová

Už nie je nutné ručne kalibrovať studené motory. Namiesto toho stačí dať štartovaciu páčku do polohy „Štart“, stlačiť palivovú pumpičku a potom zatiahnuť za za štartovacie lanko, kým sa stroj nespustí, a potom ho nechať bežať. Je to presne také jednoduché, ako by ste očakávali.

Nová konštrukcia motora

Nová konštrukcia motora

Medzi ďalšie vylepšenia patrí nová konštrukcia valca, ktorá optimalizuje prúdenie vzduchu reťazovou pílou. Spolu s novou izolačnou stenou medzi valcom a karburátorom poskytuje optimalizované chladenie a spoľahlivý výkon.

Vynikajúca filtrácia

Vynikajúca filtrácia

Vynikajúca filtrácia je výsledkom kombinácie technológie Air Injection™ a magnetickej filtrácie paliva. Táto filtrácia prináša spoľahlivý výkon motora a vynikajúcu odolnosť.

Spolehlivost je základ

Dve píly – dve uchytenia vodiacej lišty

Model Husqvarna 562 XP® Mark II je prispôsobený pre dlhšie lišty (18 – 28") so systémom veľkého uchytenia lišty Husqvarna. Je určený na použitie s 3/8" reťazami a má tiež väčšiu nádrž na olej na mazanie reťaze.

Model Husqvarna 560 XP® Mark II je prispôsobený pre 15 – 20" lišty a je k dispozícii s .325" alebo 3/8" reťazami.

Príslušenstvo pre lesnícke práce

Odolné a ľahké vodiace lišty

HUSQVARNA X-FORCE™

Odolné a ľahké
vodiace lišty

X-Force™ je perfektná vodiaca lišta – lišta, ktorá musí byť ľahká a nenáročná na údržbu. Pritom musí byť dostatočne odolná na to, aby zvládla náročnú celodennú prácu. Vodiace lišty Husqvarna X-Force™ sa vyvíjajú spoločne s reťazami X-Cut™ optimalizovanými pre reťazové píly Husqvarna. Výsledkom je systém pílenia s úplne novým rozmerom – rýchly a presný rez s minimálnymi stratami vplyvom trenia.

Minimálne prestoje, maximálne výsledky

HUSQVARNA X-CUT™

Minimálne prestoje,
maximálne výsledky

Reťaze SP33G sú vôbec prvými reťazami vyvinutými, navrhnutými a vyrobenými spoločnosťou Husqvarna – práce na nich prebiehali vo švédskom meste Huskvarna, kde sa realizuje vývoj a testovanie našich reťazových píl. Reťaze Husqvarna X-Cut™ boli navrhnuté pre maximalizáciu vašej produktivity, aby ste mohli pracovať po dlhšiu dobu bez prestávok. Ten rozdiel spoznáte sami, najmä pri dlhšie trvajúcej práci.

Pomocník do lesa

OPASOK NA NÁRADIE FLEXI – SÚPRAVA KOMBI

Pomocník
do lesa

Flexibilný a ergonomický opasok na náradie s vynikajúcim rozložením hmotnosti a sponou, ktorý možno jednoducho prispôsobiť či rozopnúť jednou rukou, špeciálne navrhnutý pre prácu v lese. Intuitívne a jednoduché prispôsobenie podľa vašich potrieb pomocou prídavných držiakov, vreciek a popruhu.

Ako na bezpečné a efektívne stínanie stromov

Kácení stromů

Akadémia reťazových píl Husqvarna – náš on-line zdroj informácií o bezpečnej, komfortnej a účinnej práci za všetkých okolností. Zistíte, ako si vybrať reťazovú pílu, ako si naplánovať stínanie a ako vytvoriť smerový zárez pre odvetvovanie a priečne prerezávanie a mnoho ďalších informácií. Nájdete tu tiež tipy na oblečenie a užitočné nástroje a príslušenstvo.

Navštívte:

Akadémia reťazových píl Husqvarna

Chcem poradiť s výberom vhodnej píly

Radi vám poradíme s výberom vhodnej píly práve pre vás.

Chcem poradiť s výberom vhodnej píly

Radi vám poradíme s výberom vhodnej píly práve pre vás.


Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?

Požiadavka na katalóg

Teší nás Váš záujem o výrobky Husqvarna. Prajete si získať katalóg profesionálnych píl a príslušenstva Husqvarna vo formáte pdf? Stačí vyplniť meno a e-mailovú adresu:
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?